Board Games & Magic the Gathering
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Propunere Sesiune aniversara "Magic"

5 participanți

In jos

Propunere Sesiune aniversara "Magic" Empty Propunere Sesiune aniversara "Magic"

Mesaj  Daquinus Mar 03 Dec 2013, 12:02

Propunere Sesiune aniversara "Magic" Art_pr11

Pentru ca in curand se va implini un an de cand s-a tinut prima sesiune de "Magic" in cadrul Clubului vreau sa va propun o sesiune aniversara speciala. Sesiunea se va tine ori in aceasta vineri, 06.12 ori in vinerea urmatoare si anume in 13.12. Am propus aceste date pentru ca in urmatoarele sapatamani toata lume va fi ocupata cu sarbatorile si nu stim cum vom dispune de timp.
Sesiunea va avea un fond de premiere pentru primele trei locuri si anume: Locul 1 - 3 boostere M14, Locul 2 - 2 boostere M14 si Locul 3 - 1 booster M14. Taxa de inscriere va fi de 20 de lei.
Aceasta este propunerea mea. Daca aveti sugestii sau alte propuneri va rog sa le comunicati in timp util.
Va multumesc.

Cu simpatie si respect, Cosmin


Ultima editare efectuata de catre Daquinus in Mier 08 Ian 2014, 22:51, editata de 1 ori
Daquinus
Daquinus
Admin

Mesaje : 1053
Data de inscriere : 24/10/2012
Varsta : 51
Localizare : Arad

http://boardgamesarad.blogspot.ro/

Sus In jos

Propunere Sesiune aniversara "Magic" Empty Re: Propunere Sesiune aniversara "Magic"

Mesaj  daniel M Mar 03 Dec 2013, 12:54

Eu sunt pentru o sesiune aniversara, dar inca nu stiu daca o sa pot ajunge viner,iar cealalta o sa fiu plecat
daniel M
daniel M
Master of the Games

Mesaje : 726
Data de inscriere : 23/11/2012
Localizare : Arad

Sus In jos

Propunere Sesiune aniversara "Magic" Empty Re: Propunere Sesiune aniversara "Magic"

Mesaj  juve Mar 03 Dec 2013, 18:59

Eu nu voi putea in 13.

juve
Guardian

Mesaje : 59
Data de inscriere : 24/01/2013
Varsta : 37
Localizare : Arad

Sus In jos

Propunere Sesiune aniversara "Magic" Empty Re: Propunere Sesiune aniversara "Magic"

Mesaj  Daquinus Mier 04 Dec 2013, 09:46

In data de 20 Decembrie ar fi mai ok pentru toata lumea?
Daquinus
Daquinus
Admin

Mesaje : 1053
Data de inscriere : 24/10/2012
Varsta : 51
Localizare : Arad

http://boardgamesarad.blogspot.ro/

Sus In jos

Propunere Sesiune aniversara "Magic" Empty Re: Propunere Sesiune aniversara "Magic"

Mesaj  dianadya Vin 06 Dec 2013, 10:22

Si eu sunt pentru o astfel de sesiune. Pacat ca nu mai avem intro-packurile initiale, ar fi fost interesant sa jucam cateva partide cu deckurile respective. Cred ca in 20 ar fi mai bine pentru toti.
O zi frumoasa sa aveti.

Dya
dianadya
dianadya
Game Master of the year
Game Master of the year

Mesaje : 124
Data de inscriere : 08/01/2013
Varsta : 48
Localizare : Arad

Sus In jos

Propunere Sesiune aniversara "Magic" Empty Re: Propunere Sesiune aniversara "Magic"

Mesaj  daniel M Vin 06 Dec 2013, 12:05

Smile buna idee; ar fi fost chiar interesant; dar tot avem lista cu acele carti pe foile cu regulament si ar fi interesant de facut eventual alta data o sesiune cu acele deckuri, sa vedem diferentele; ar fi chiar fain
daniel M
daniel M
Master of the Games

Mesaje : 726
Data de inscriere : 23/11/2012
Localizare : Arad

Sus In jos

Propunere Sesiune aniversara "Magic" Empty Re: Propunere Sesiune aniversara "Magic"

Mesaj  daniel M Joi 12 Dec 2013, 19:17

Ar fi cineva de acord sa se tina turneul aniversar sambata, in 21? Eu vineri as putea ajunge numai pe 9 si ceva; nu am deloc pretentia sa se schimbe toti dupa mine, zic doar; daca nu, oricum o sa vin vineri, atat ca sper sa stea lumea sa apuc sa joc cu toti. Multumesc
daniel M
daniel M
Master of the Games

Mesaje : 726
Data de inscriere : 23/11/2012
Localizare : Arad

Sus In jos

Propunere Sesiune aniversara "Magic" Empty Re: Propunere Sesiune aniversara "Magic"

Mesaj  Daquinus Vin 13 Dec 2013, 09:32

Discutam azi la sesiunea de "Magic". Din punctul meu de vedere este ok si sambata.
O zi frumoasa tuturor.

Cu simpatie si respect, Cosmin
Daquinus
Daquinus
Admin

Mesaje : 1053
Data de inscriere : 24/10/2012
Varsta : 51
Localizare : Arad

http://boardgamesarad.blogspot.ro/

Sus In jos

Propunere Sesiune aniversara "Magic" Empty Aniversare

Mesaj  Leuranos Sam 14 Dec 2013, 15:41

Salut, ce mai faceti,

Nu am fost in ultima perioada prea des pe la club insa as vrea sa vin la aniversare,
daca se tine vineri puteti conta pe mine, sambata voi fi plecat.

Daca se tine vineri ne vedem, altfel va doresc o aniversare plina de Magic.

Bogdan B
Leuranos
Leuranos
Apprentice

Mesaje : 16
Data de inscriere : 17/02/2013

Sus In jos

Propunere Sesiune aniversara "Magic" Empty Re: Propunere Sesiune aniversara "Magic"

Mesaj  Daquinus Sam 14 Dec 2013, 17:32

Din pacate e foarte posibil sa nu imi ajunga comanda de boostere si efectiv sa nu avem premile propuse pentru aniversare plus ca inca nu stim exact cand vom tine. Nu s-a decis inca nimic in legatura cu ziua aniversarii. Initial era pentru vineri 20 Decembrie dar cum unii nu vor putea sa ajunga e posibil sa amanam pentru sambata sau o alta data. Am sa anunt in timp util pe forum.
O seara frumoasa tuturor.

Cu simpatie si respect, Cosmin
Daquinus
Daquinus
Admin

Mesaje : 1053
Data de inscriere : 24/10/2012
Varsta : 51
Localizare : Arad

http://boardgamesarad.blogspot.ro/

Sus In jos

Propunere Sesiune aniversara "Magic" Empty Re: Propunere Sesiune aniversara "Magic"

Mesaj  Daquinus Joi 19 Dec 2013, 01:20

Programul prea incarcat nu imi permite ca in aceasta vineri sa tinem sesiunea de "Magic". Imi cer scuze. Un weekend minunat va doresc.

Cu simpatie si respect, Cosmin
Daquinus
Daquinus
Admin

Mesaje : 1053
Data de inscriere : 24/10/2012
Varsta : 51
Localizare : Arad

http://boardgamesarad.blogspot.ro/

Sus In jos

Propunere Sesiune aniversara "Magic" Empty Re: Propunere Sesiune aniversara "Magic"

Mesaj  daniel M Mier 25 Dec 2013, 14:00

Am o propunere pentru intalnirea viitoare de magic: as propune sa jucam 2 turnee (se termina repede,dupa cum stim) , cu regula ca in cel de-al doilea turneu trebuie sa participi cu un alt deck fata de cel cu care ai participat la primul;
daniel M
daniel M
Master of the Games

Mesaje : 726
Data de inscriere : 23/11/2012
Localizare : Arad

Sus In jos

Propunere Sesiune aniversara "Magic" Empty Re: Propunere Sesiune aniversara "Magic"

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum