Board Games & Magic the Gathering
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

[Amanat]Comanda Mtg singles

3 participanți

In jos

[Amanat]Comanda Mtg singles  Empty [Amanat]Comanda Mtg singles

Mesaj  daniel M Vin 05 Iul 2013, 13:45

Cam peste 2 saptamani am de gand sa fac o ultima comanda de singles magic ( pentru cartile pe care nu le-au avut cei de la Tg. Mures ), de aceasta data de pe magiccardmarket.eu ( site unde colectionari,jucatori de magic vand/cumpara carti ) ; preturile pot fi mai mici sau mai mari la anumite carti decat pretul de pe deckbox, dar nu difera foarte mult;ideea este ca aici gasesti 100 % orice carte te-ar interesa. Transportul ar veni undeva la 30 lei ( transport asigurat, urmarit ) / comanda. Pentru a putea comanda de acolo iti trebuie cont paypal si un cont in euro,de preferat. Cont o sa fac eu.
Site-ul este aici: https://www.magiccardmarket.eu/

Daca este cineva interesat, puteti sa puneti aici lista care va intereseaza sau pe pm, dupa care va pot spune de la ce vanzator vreau sa iau eu cartile, ca sa puteti calcula cat v-ar costa si pe voi cartile dorite.
Multumesc


Ultima editare efectuata de catre daniel M in Dum 21 Iul 2013, 20:36, editata de 1 ori
daniel M
daniel M
Master of the Games

Mesaje : 726
Data de inscriere : 23/11/2012
Localizare : Arad

Sus In jos

[Amanat]Comanda Mtg singles  Empty Re: [Amanat]Comanda Mtg singles

Mesaj  juve Mar 09 Iul 2013, 21:22

M-ar interesa si pe mine cateva singles. Daca le are cineva si e dispus sa renunte la ele, va rog sa imi spuneti Smile

4 x Searing Spear
4 x Banefire / Disintegrate 
4 x Cudgel Troll
4 x Pelakka Wurm

juve
Guardian

Mesaje : 59
Data de inscriere : 24/01/2013
Varsta : 37
Localizare : Arad

Sus In jos

[Amanat]Comanda Mtg singles  Empty Re: [Amanat]Comanda Mtg singles

Mesaj  Darkilian Mier 14 Aug 2013, 01:12

Salut,

am o lista de carti care vreau sa imi iau pentru pachetul meu. http://deckbox.org/sets/450373
Astea sunt toate, dar nu imi permit inca pe toate. XD
Voi vedea mai incolo cum stau financiar si comand.
Darkilian
Darkilian
Paladine

Mesaje : 112
Data de inscriere : 08/07/2013
Varsta : 31
Localizare : Arad

http://darkilianraven.deviantart.com/

Sus In jos

[Amanat]Comanda Mtg singles  Empty Re: [Amanat]Comanda Mtg singles

Mesaj  daniel M Mier 14 Aug 2013, 19:39

Daca vrei iti dau mail-ul celor din Tg-Mures si poti sa iti iei treptat carti care te intereseaza,nu trebuie toate odata; 
As putea sa iti dau si cateva sfaturi,fara sa te superi:
-nu-i vad rostul cartii killing glare in conditiile in care o sa ai ultimate price sau murder(carti care pentru 2 mana,respectiv 3 iti omoara o creatura, pe cand cu killing glare ca sa ucizi una de 5/5 iti trebuie 6 mana;bineinteles, il poti folosi ca sa scapi de defenderi sau carti cu putere mica, dar per total, nu o vad o carte foarte buna; parerea mea)
-Exquisite blood, avand in vedere costul cartii ca sa o summonezi, nu cred ca o sa fie prea bine daca bagi 4 bucati intr-un deck, lucru care ti le va aduce foarte des in mana,si e frustrant sa ai carti ''scumpe'' in mana ,la inceput 
-in cazul lui Ondu cleric, nu vad o prea mare sinergie, avand in vedere ca ai avea creaturi ''ally'' numai pe el in 4 bucati
daniel M
daniel M
Master of the Games

Mesaje : 726
Data de inscriere : 23/11/2012
Localizare : Arad

Sus In jos

[Amanat]Comanda Mtg singles  Empty Re: [Amanat]Comanda Mtg singles

Mesaj  Darkilian Mier 14 Aug 2013, 20:11

Multumesc pentru sfaturi. Acum am inteles ideea din spatele lui "Ondu Cleric". Eu il foloseam gresit pentru ca nu am inteles regulile cum trebuie. Killing glare, dupa cum ai spus, pare cam scump de folosit in comparatie cu alte carti care fac treaba asta mai bine la un pret mai mic. Exquisite Blood combina cu Vizcopa Guildmage formeaza un combo dragut de damage doealing cu life stealing, bineinteles sprijinit de Crypt Ghast. Am sa modific Lista mea si te voi anunta cand si ce vreau sa imi iau.

Multumesc, Ovidiu
Darkilian
Darkilian
Paladine

Mesaje : 112
Data de inscriere : 08/07/2013
Varsta : 31
Localizare : Arad

http://darkilianraven.deviantart.com/

Sus In jos

[Amanat]Comanda Mtg singles  Empty Re: [Amanat]Comanda Mtg singles

Mesaj  daniel M Mier 14 Aug 2013, 20:22

Cu placere Smile Cand te hotarasti, imi spui si iti dau mailul lor, ca sa nu ne complicam, si iti vin direct tie; poate pana atunci o sa mai gasesti si altii care sa mai vrea carti
daniel M
daniel M
Master of the Games

Mesaje : 726
Data de inscriere : 23/11/2012
Localizare : Arad

Sus In jos

[Amanat]Comanda Mtg singles  Empty Re: [Amanat]Comanda Mtg singles

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum