Board Games & Magic the Gathering
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Comanda MTG

2 participanți

In jos

Comanda MTG Empty Comanda MTG

Mesaj  dianadya Sam 20 Iul 2013, 12:39

Daca se face o comanda comuna, sa nu ma uitati, as vrea si eu urmatoarele carti:

1. Drove of elves 3 buc
2. Trollhide          2 buc
3. Rancor
 1/2 buc
4. Ring of Kalonia 2 buc

Imi doresc tare mult elfii de la punctul 1(nu va speriati, nu sunt cu infect ), daca nu se gasesc poate mai incercam si la altii cum a facut Daniel la comanda trecuta.

Multumesc


Ultima editare efectuata de catre dianadya in Dum 21 Iul 2013, 11:02, editata de 1 ori
dianadya
dianadya
Game Master of the year
Game Master of the year

Mesaje : 124
Data de inscriere : 08/01/2013
Varsta : 48
Localizare : Arad

Sus In jos

Comanda MTG Empty Re: Comanda MTG

Mesaj  daniel M Sam 20 Iul 2013, 13:39

Anuntati va rog daca faceti comanda pentru ca am si eu niste carti care ma intereseaza. Multumesc
@dianadya  Comanda de pe magiccardmarket e avantajoasa numai in ideea ca gasesti tot ce te intereseaza, doar ca preturile sunt in euro si de cele mai multe ori mult mai scumpe decat deckbox(gasesti si carti foarte ieftine,dar de la vanzatori care au carti putine,iar daca vrei mai multe n-o sa gasesti la respectivul vanzator) iar transportul iar e 6 euro, astfel ca se merita numai in cazuri de neaparata nevoie. Plus ca conversia in euro de pe cont in lei se face undeva la 4,5 lei sau chiar 4,6 lei/euro. Eu sper sa gasim la cei din Tg Mures; sunt singurii care au avut mereu cel putin 80 % din ce am vrut si la cel mai bun pret pe care-l poti gasi nu numai la noi,dar si in afara.
daniel M
daniel M
Master of the Games

Mesaje : 726
Data de inscriere : 23/11/2012
Localizare : Arad

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum