Board Games & Magic the Gathering
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Intalnire forumboardgames.ro Hajduszoboszlo

2 participanți

In jos

Intalnire forumboardgames.ro Hajduszoboszlo Empty Intalnire forumboardgames.ro Hajduszoboszlo

Mesaj  daniel M Joi 04 Apr 2013, 19:53

In perioada 25-28 aprilie se organizeaza o intalnire regionala in Ungaria, la Hajduszoboszlo; pentru mai multe detalii : http://forumboardgames.ro/viewtopic.php?f=80&t=3270

Eu din pacate nu o sa pot merge desi imi doream mult(am programat exact atunci iesirea de final cu colegii). Daca vrea cineva sa mearga, recomand cu caldura, veti intalni oameni foarte de treaba si veti avea ocazia sa jucati aproape orice joc va doriti.
daniel M
daniel M
Master of the Games

Mesaje : 726
Data de inscriere : 23/11/2012
Localizare : Arad

Sus In jos

Intalnire forumboardgames.ro Hajduszoboszlo Empty Re: Intalnire forumboardgames.ro Hajduszoboszlo

Mesaj  Daquinus Joi 04 Apr 2013, 20:53

Nu stiu ce va fi pana la sfarsitul acestei luni dar in principiu as vrea sa merg. Am ratat intalnirea precedenta si mi-a parut rau. Poate reusim sa ne organizam intr-un grup mai mare si sa mergem.
O seara frumoasa tuturor.

Cu simpatie si respect, Cosmin
Daquinus
Daquinus
Admin

Mesaje : 1053
Data de inscriere : 24/10/2012
Varsta : 51
Localizare : Arad

http://boardgamesarad.blogspot.ro/

Sus In jos

Intalnire forumboardgames.ro Hajduszoboszlo Empty Re: Intalnire forumboardgames.ro Hajduszoboszlo

Mesaj  daniel M Joi 04 Apr 2013, 23:06

Ar fi foarte fain sa mergeti, eu din pacate nu o sa pot veni, dar in toamna cand se va organiza intalnirea nationala o sa fac tot posibilul sa merg. Este o experienta care merita, sigur nu o sa regretati.
daniel M
daniel M
Master of the Games

Mesaje : 726
Data de inscriere : 23/11/2012
Localizare : Arad

Sus In jos

Intalnire forumboardgames.ro Hajduszoboszlo Empty Re: Intalnire forumboardgames.ro Hajduszoboszlo

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum