Board Games & Magic the Gathering
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cine se combina la un intro pack?

2 participanți

In jos

Cine se combina la un intro pack? Empty Cine se combina la un intro pack?

Mesaj  daniel M Dum 13 Ian 2013, 13:47

Vreau sa cumpar un intro pack de magic pentru cateva lupte scurte la sesiunile de jocuri (eu vreau sa mi iau pachetul rosu,de foc) ,iar cum unul care contine un singur pachet e 60 lei, unul care are doua pachete este 89 lei,astfel ca ar veni 45 de lei de persoana + 3 lei pentru transport prin posta romana; comanda o sa o fac spre sfarsitul lunii de la lordsoftheboards.ro ; daca este cineva care vrea sa mai cumpere ceva de la ei (au per total,cam cele mai bune preturi la jocuri), aveti timp sa va decideti pana sambata 19 ianuarie,urmand sa fac astfel incat comanda sa ajunga pana la sesiunea de jocuri din 26 (daca se va tine) . Pentru comenzi de peste 300 lei,transportul e gratuit,prin curier.
daniel M
daniel M
Master of the Games

Mesaje : 726
Data de inscriere : 23/11/2012
Localizare : Arad

Sus In jos

Cine se combina la un intro pack? Empty Re: Cine se combina la un intro pack?

Mesaj  Daquinus Dum 13 Ian 2013, 14:47

Eu sunt interesat de propunerea ta daca te referi la pachetul acesta: http://www.lordsoftheboards.ro/338-magic-the-gathering-2012-core-set-blood-and-fire-entangling-webs.html
Mai este un pachet cu Fire dar acela contine deja un intro pack pe catre l-am cumparat. Deci daca e ok si pentru tine sunt pentru pachetul Magic the Gathering 2012 CORE SET "Blood and Fire" + "Entangling Webs".
O zi frumoasa iti doresc.

Cu simpatie si respect, Cosmin
Daquinus
Daquinus
Admin

Mesaje : 1053
Data de inscriere : 24/10/2012
Varsta : 51
Localizare : Arad

http://boardgamesarad.blogspot.ro/

Sus In jos

Cine se combina la un intro pack? Empty Re: Cine se combina la un intro pack?

Mesaj  daniel M Dum 13 Ian 2013, 15:16

Exact la ala ma gandeam si eu; atunci ramane sa stabilim sambata cand comandam, este posibil eu sa mai iau si un joc si atunci sa fie transportu gratuit.
O zi frumoasa si tie
daniel M
daniel M
Master of the Games

Mesaje : 726
Data de inscriere : 23/11/2012
Localizare : Arad

Sus In jos

Cine se combina la un intro pack? Empty Re: Cine se combina la un intro pack?

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum