Board Games & Magic the Gathering
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

[INCHIS]Cumpar MTG deck/ carti negru+albastru

3 participanți

In jos

[INCHIS]Cumpar MTG deck/ carti negru+albastru Empty [INCHIS]Cumpar MTG deck/ carti negru+albastru

Mesaj  Darkilian Lun 08 Iul 2013, 19:42

Doresc sa cumpar carti sau pachet pentru a-mi face un deck albastru+negru, asemanator cu pachetul "Masks of the Dimir"din jocul MTG2014. Inca de prima data cand am jucat MTG, m-am atasat de pachetul negru (i-am adaugat niste carti verzi pentru mana building).

Chiar daca sunt singles sau pachet, eu sunt interesat sa construiesc un pachet dupa gustul meu. Very Happy
Darkilian
Darkilian
Paladine

Mesaje : 112
Data de inscriere : 08/07/2013
Varsta : 31
Localizare : Arad

http://darkilianraven.deviantart.com/

Sus In jos

[INCHIS]Cumpar MTG deck/ carti negru+albastru Empty Re: [INCHIS]Cumpar MTG deck/ carti negru+albastru

Mesaj  daniel M Lun 08 Iul 2013, 19:55

Salut si bine ai venit printre noi Smile
Probabil ca te poate ajuta Cosmin cu cate ceva carti pe care le are la vanzare; pe langa acestea, am de gand sa fac o comanda de singles de afara, de unde poti gasi orice carte te intereseaza, la un pret cu o idee mai mare decat cel de pe deckbox in unele cazuri. Daca esti interesat, am pus anuntul la comenzi comune; ai si link catre site-ul respectiv acolo. Pe langa pretul pentru carti, ar mai fi costul de transport,care poate varia in functie de cati o sa dam comanda; transportul e undeva la 27 - 28 lei; cu cat suntem mai multi, cu atat scade.
daniel M
daniel M
Master of the Games

Mesaje : 726
Data de inscriere : 23/11/2012
Localizare : Arad

Sus In jos

[INCHIS]Cumpar MTG deck/ carti negru+albastru Empty Re: [INCHIS]Cumpar MTG deck/ carti negru+albastru

Mesaj  Daquinus Lun 08 Iul 2013, 20:00

Asa cum ti-am scris si in PM te voi ajuta sa iti faci un deck. Mai am ceva carti de blue si black si sper sa iti poti gasi printre ele ceva pe placul tau. Am sa incerc sa fac inca un deck de blue-black pana vineri pentru a ti-l da. Chiar daca nu va fi perfect vei avea un deck de la care sa incepi constructia unuia asa cum iti doresti.
O seara frumoasa tuturor.

Cu simpatie si respect, Cosmin
Daquinus
Daquinus
Admin

Mesaje : 1053
Data de inscriere : 24/10/2012
Varsta : 51
Localizare : Arad

http://boardgamesarad.blogspot.ro/

Sus In jos

[INCHIS]Cumpar MTG deck/ carti negru+albastru Empty Re: [INCHIS]Cumpar MTG deck/ carti negru+albastru

Mesaj  Darkilian Dum 21 Iul 2013, 15:31

Dupa cum m-am hotarat recent, doresc sa inchd acest topic pentru ca vreau sa  dau comanda online pentru un deck preconstruit de alb/negru.

Daca poate inchide un Moderator topic-ul, as fi reconoscator. (fiindca eu nu stiu daca il pot inchide XD )
Darkilian
Darkilian
Paladine

Mesaje : 112
Data de inscriere : 08/07/2013
Varsta : 31
Localizare : Arad

http://darkilianraven.deviantart.com/

Sus In jos

[INCHIS]Cumpar MTG deck/ carti negru+albastru Empty Re: [INCHIS]Cumpar MTG deck/ carti negru+albastru

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum