Board Games & Magic the Gathering
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Friday Night Magic (Martie 15, 2013)

2 participanți

In jos

Friday Night Magic (Martie 15, 2013) Empty Friday Night Magic (Martie 15, 2013)

Mesaj  Daquinus Mier 13 Mar 2013, 12:06

Friday Night Magic (Martie 15, 2013) Mtg110

Status: Registration open
Format: Standard/Extended
Numar jucatori: 6+
Locatie: Iustin Marsieu Nr.28
Ora: 18.30

STANDARD pentru deck 2013 CORE SET
EXTENDED pentru deck 2012 CORE SET sau editii mai vechi

Va multumesc.
Cu simpatie si respect, Cosmin


PLANESWALKERS:

1. Iulian
2. Cosmin
3. Diana
4. Albert
5. Octavian
6.


Ultima editare efectuata de catre Daquinus in Lun 18 Mar 2013, 11:48, editata de 2 ori
Daquinus
Daquinus
Admin

Mesaje : 1053
Data de inscriere : 24/10/2012
Varsta : 51
Localizare : Arad

http://boardgamesarad.blogspot.ro/

Sus In jos

Friday Night Magic (Martie 15, 2013) Empty Re: Friday Night Magic (Martie 15, 2013)

Mesaj  tyco Joi 14 Mar 2013, 20:29

Eu am sa vin pe la 9-10, daca mai e careva si joaca. Am sa dau oricum un telefon inainte!
tyco
tyco
Game Master of the month
Game Master of the month

Mesaje : 557
Data de inscriere : 23/11/2012
Varsta : 35
Localizare : In lumea mea

http://www.arrailclub.uv.ro

Sus In jos

Friday Night Magic (Martie 15, 2013) Empty Re: Friday Night Magic (Martie 15, 2013)

Mesaj  Daquinus Lun 18 Mar 2013, 11:58

Si la aceasta sesiune de "Magic" am avut de furca cu "verzii" Very Happy , din pacate Diana nu a mai putut sa vina asa ca infruntarea epica dintre cele doua decuri de "verde", al ei si al lui Iulian, se amana din nou. Desigur cel mai dezamagit am fost eu, vroiam sa vad cum se anihileaza reciproc. Pana la implinirea acestui vis am infruntat cu eroism deck-ul lui Iulian. Cum pentru cateva ore noi am fost singurii prezenti am avut timp sa jucam destule partide. Scorul a fost de 6-6, niciunul dintre noi ne reusind anihilarea totala a adversarului. Dupa cateva infruntari cu sorti de izbanda schimbatori, s-a alaturat la joc si Albert cu Octavian. Infruntarea dintre cele doua deckuri a fost fulminanta si pe alocuri chiar epica. Octavian cred ca a fost cel mai multumit, ambele deckuri fiind ale lui a putut sa vada ce probleme mai au si unde le sunt punctele tari sau slabe.
Dupa plecarea lor Iulian si cu mine am mai jucat cateva partide de final pentru a decide cine e castigatorul acestei seri, dar scorul a ramas egal. Deck-ul de verde ramane dupa parerea mea unul dintre cele mai competitive. Felicitari Iulian pentru victoriii.

Cu simpatiie si respect, Cosmin
Daquinus
Daquinus
Admin

Mesaje : 1053
Data de inscriere : 24/10/2012
Varsta : 51
Localizare : Arad

http://boardgamesarad.blogspot.ro/

Sus In jos

Friday Night Magic (Martie 15, 2013) Empty Re: Friday Night Magic (Martie 15, 2013)

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum