Board Games & Magic the Gathering
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

[INCHIS] Vand intreaga colectie de Magic the gathering

3 participanți

In jos

[INCHIS] Vand intreaga colectie de Magic the gathering Empty [INCHIS] Vand intreaga colectie de Magic the gathering

Mesaj  daniel M Lun 21 Dec 2015, 21:47

Asa cum spune si titlul, vand intreaga colectie de MtG; pachetele sunt impartite in 3: artifacts, blue si black. Toate cartile dintr-un pachet au sinergie intre ele, 90% dintre ele fiind luate la bucata. De asemenea, valoarea fiecarui pachet este data si de faptul ca majoritatea cartilor vin in set. In cazul cartilor de blue, se pot construi deckuri serioase de control, illusion, mill (in combinatie cu carti din pachetul black). Pentru mai multe detalii, PM. 

Artifacts : https://deckbox.org/sets/359576 - 120  100 lei

Blue: https://deckbox.org/sets/359552 - 350 320  lei

Black: https://deckbox.org/sets/359583 - 200 180 lei

Intreaga colectie: 550 450  400 lei


Ultima editare efectuata de catre daniel M in Dum 10 Ian 2016, 03:52, editata de 3 ori
daniel M
daniel M
Master of the Games

Mesaje : 726
Data de inscriere : 23/11/2012
Localizare : Arad

Sus In jos

[INCHIS] Vand intreaga colectie de Magic the gathering Empty Re: [INCHIS] Vand intreaga colectie de Magic the gathering

Mesaj  Minael Mier 23 Dec 2015, 02:54

De cateva single-uri te pot scapa eu. Si daca e cu un 10% in plus la pret.
Altfel stau pe tusa. Trei sferturi le am. Si astea ce le-as lua le am in lista de luat si am si gasit amu ca imi facui curaj sa iau de pe magic card market. Iaca as fi scutit de asteptare.
Dar stiind ca vrei sa scapi rapid nu insist. Dc te razgandesti ma anunta si negociem. Asta dc intre timp nu iau deja la ele. Mai ales ca pe sora lu ponder o gasii tot la pret de chilipir (brainstorm).
Minael
Minael
Guardian

Mesaje : 89
Data de inscriere : 14/01/2013
Localizare : Arad

Sus In jos

[INCHIS] Vand intreaga colectie de Magic the gathering Empty Re: [INCHIS] Vand intreaga colectie de Magic the gathering

Mesaj  daniel M Joi 07 Ian 2016, 16:44

400 lei toate cartile posibile si imposibile!  Very Happy
daniel M
daniel M
Master of the Games

Mesaje : 726
Data de inscriere : 23/11/2012
Localizare : Arad

Sus In jos

[INCHIS] Vand intreaga colectie de Magic the gathering Empty Re: [INCHIS] Vand intreaga colectie de Magic the gathering

Mesaj  Daquinus Vin 08 Ian 2016, 13:20

Vad ca esti foarte hotarat sa scapi de "Magic". Very Happy Cu toate ca nu dispun in acest moment de suma respectiva as fi foarte interesat sa achizitionez eu cartile daca putem negocia cateva aspecte. Daca nu ai alte oferte si nu e urgent pentru tine si poti sa accepti plata in 2-3 rate eu sunt dispus sa le achizitionez mai ales ca eu te-am atras in lumea "Magicului". Very Happy
Desigur in cazul in care esti deacord cu propunerea mea si nu ai alte oferte as putea ca in doua luni sa achit suma ceruta. Cartile iti vor sta totdeauna la dispozitie in cazul in care vei avea chef de dragul partidelor minunate de alta data sa mai joci "Magic".

Cu prietenie si respect, Cosmin
Daquinus
Daquinus
Admin

Mesaje : 1053
Data de inscriere : 24/10/2012
Varsta : 51
Localizare : Arad

http://boardgamesarad.blogspot.ro/

Sus In jos

[INCHIS] Vand intreaga colectie de Magic the gathering Empty Re: [INCHIS] Vand intreaga colectie de Magic the gathering

Mesaj  daniel M Sam 09 Ian 2016, 02:45

Cosmin, te pot astepta oricat si cum vrei tu, dar nu vreau sa iei cartile pe ideea ca tu m-ai atras in lumea Magicului Smile . Nu le vand pentru ca imi pare rau ca am jucat Magic, nicidecum; mi-a placut foarte mult la un moment dat, doar ca si-a pierdut din interes pentru mine in ultimul timp si din acest motiv vreau sa raman strict la jocuri. Inca o data, ti le vand, dar numai daca motivul pentru care le vrei este ca ti le doresti; altfel, imi pare rau dar nu ti le vand Very Happy . asa si eu o sa zic ca iti cumpar nu stiu ce joc pentru ca am avut si eu partea mea de ”vina” ca te-a prins hobby-ul . Unul dintre motivele pentru care le dau este si faptul ca Netrunner este un joc cu numeroase carti si combinatii, si nu o sa ma pot dedica ambelor jocuri, pentru ca ambele presupun timp pentru creare de deckuri etc. 
PS: stii ca asa vand eu cand sunt hotarat sa dau ceva Very Happy cobor pana il dau si piticii mei pot zburda voiosi apoi prin mansarda
Si normal ca o sa mai joc si cate o partida,doua de magic Very Happy din cand in cand
daniel M
daniel M
Master of the Games

Mesaje : 726
Data de inscriere : 23/11/2012
Localizare : Arad

Sus In jos

[INCHIS] Vand intreaga colectie de Magic the gathering Empty Re: [INCHIS] Vand intreaga colectie de Magic the gathering

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum