Board Games & Magic the Gathering
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Propunere premiu MTG

3 participanți

In jos

Propunere premiu MTG Empty Propunere premiu MTG

Mesaj  dianadya Mar 02 Iul 2013, 12:05




Am sugerat intr-un post precedent ca la sfarsitul anului jucatorul de MTG care reuseste sa acumuleze cele mai multe puncte si implicit va ajunge la un nivel aferent lor sa primeasca un premiu.
Propunerea mea pentru premiu este un play mat ca cel de la LOTB:Propunere premiu MTG Yb2g

Va rog sa propuneti si voi un premiu, singura conditie care consider ca ar trebui respectata e costul acestui premiu, sa nu depaseasca 50 de lei.
Dupa ce se vor propune inca cateva posibile premii vom alege care este cel mai dorit.
Sper sa va placa propunerea.
O zi frumoasa,

Dya
dianadya
dianadya
Game Master of the year
Game Master of the year

Mesaje : 124
Data de inscriere : 08/01/2013
Varsta : 48
Localizare : Arad

Sus In jos

Propunere premiu MTG Empty Re: Propunere premiu MTG

Mesaj  daniel M Mar 02 Iul 2013, 12:51

eu sunt de acord cu acest premiu ; ba am putea chiar sa facem mai multe variante de premiu, iar la final, dupa ce se stie castigatorul, acesta sa isi aleaga unul dintre acestea(astfel, premiul nu va fi comandat decat dupa ce castigatorul a ales din premiile posibile); premii care sa se incadreze in acea suma, chiar mai mica as zice eu. ca varianta a doua, as propune 1 booster m13(bineinteles ca acest booster nu va mai fi impartit cu nimeni Smile+ 1 set de countere:

Propunere premiu MTG Magic-the-gathering-core-set-2013-booster  + set countere la alegerea castigatorului
daniel M
daniel M
Master of the Games

Mesaje : 726
Data de inscriere : 23/11/2012
Localizare : Arad

Sus In jos

Propunere premiu MTG Empty Re: Propunere premiu MTG

Mesaj  Daquinus Vin 05 Iul 2013, 14:47

Bun din moment ce ideea a fost lansata cei care vor participa la turnele de MTG si implicit vor strange puncte sunt convins ca vor dori si un premiu la sfarsit de an care sa marcheze si mai placut titlul de jucatorul anului. Asa cum a spus si Daniel cel mai corect il lasam pe cel care va castiga premiul sa decida in ce anume va consta el, desigur in limita unui cost rezonabil.Very Happy 
Vom vedea cat de mult se vor ascutii sabile in lupta pentru titlu.
O zi frumoasa tuturor.

Cu simpatie si respect, Cosmin
Daquinus
Daquinus
Admin

Mesaje : 1053
Data de inscriere : 24/10/2012
Varsta : 51
Localizare : Arad

http://boardgamesarad.blogspot.ro/

Sus In jos

Propunere premiu MTG Empty Re: Propunere premiu MTG

Mesaj  daniel M Vin 05 Iul 2013, 14:53

Inainte cu cateva saptamani de terminarea ''campionatului'', am putea pune in plus 1 leu sau 2 / vineri ca sa se stranga suma; eu cred ca 35 lei e o suma buna pentru premiu
daniel M
daniel M
Master of the Games

Mesaje : 726
Data de inscriere : 23/11/2012
Localizare : Arad

Sus In jos

Propunere premiu MTG Empty Re: Propunere premiu MTG

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum