Board Games & Magic the Gathering
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Board games session(August 19, 2015)

2 participanți

In jos

Board games session(August 19, 2015) Empty Board games session(August 19, 2015)

Mesaj  Daquinus Lun 17 Aug 2015, 14:52

Board games session(August 19, 2015) Knight10

Status: Registration open
Locatie: Iustin Marsieu Nr.28
Ora: 18.30 - 23.00
Scopul: Gaming session
Locuri: 8+

Jocuri propuse:

1. Fortune and Glory  
2. Glory to Rome  


INSCRISI:
1. Daniel
2. Octavian
3. Mihai
4. Cristina
5. Cosmin
6. Malvina
7. Basti
8. Alin
9. Sorin
10. Vlad(maybe)

Va fi o sesiune de gaming pentru  "Fortune and Glory" si "Glory to Rome". Sesiunea se va incheia la ora 23.00.
Pe langa jocurile anuntate se mai pot juca celalalte jocuri aflate permanent la Club Lista este aici
Va rog sa va anuntati prezenta pana Miercuri ora 16.00 cel tarziu.
Va multumesc si va asteptam.

Cu simpatie si respect, Cosmin


Ultima editare efectuata de catre Daquinus in Sam 26 Sept 2015, 13:31, editata de 1 ori
Daquinus
Daquinus
Admin

Mesaje : 1053
Data de inscriere : 24/10/2012
Varsta : 50
Localizare : Arad

http://boardgamesarad.blogspot.ro/

Sus In jos

Board games session(August 19, 2015) Empty Re: Board games session(August 19, 2015)

Mesaj  daniel M Joi 20 Aug 2015, 14:33

O seara scurta dar placuta; am jucat un castles of madking Ludwig, joc in care la început toti trei am mers cot la cot, construind care mai de care castelul ciudat; către final însă, am reusit sa punctez domeniile care ofereau bonusuri si sa câștig. Al doilea joc a fost Shadows over camelot, joc care nu îmi plăcea mai deloc inainte, însă aseara chiar mi-a plăcut; poate si pentru ca l-am jucat relaxati si cu zâmbetul pe buze. Am început in forta, nestiind daca printre noi este vreun trădător, am facut scuze intre noi, însă poate niciunul nu bănuia ca tradatorul chiar era printre noi si ca usor usor, pregătea colapsul cavalerilor. Cu vietile la 1, cu catapulte care nu mai conteneau sa apară la portile cetatii, cu barbari si cavaleri care invadau si ei, bietii cavaleri au dat coltul, fara ca tradatorul sa reuseasca sa castige măcar; trădător care a fost Cosmin! Very Happy
daniel M
daniel M
Master of the Games

Mesaje : 726
Data de inscriere : 23/11/2012
Localizare : Arad

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum